Sander Leemans

naam plaats datum functie wat
Sydney International Open 
Sydney, Australie 
20 augustus 
nationaal-c scheidsrechter 
judo 
Regional tournament 
Redcliffe, Australie 
13 augustus 
nationaal-c scheidsrechter 
judo 
Asia Pacific Invitational 
Sydney, Australie 
9 juli 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Sydney, Australie 
8 juli 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Sydney, Australie 
7 juli 
scheidsrechter 
First Lego League 
National Championships 
Carrara, Australie 
11 juni 
nationaal-c scheidsrechter 
judo 
  
Carrara, Australie 
10 juni 
nationaal-c scheidsrechter 
judo 
  
Carrara, Australie 
9 juni 
nationaal-c scheidsrechter 
judo 
Off-season 
Eindhoven 
16 mei 
scheidsrechter 
First Lego League 
Houvast toernooi 
Mierlo 
14 mei 
3A-scheidsrechter 
judo 
Regional tournament 
Arana Hills, Australie 
27 maart 
nationaal-c scheidsrechter 
judo 
Queensland International Open 
Tallebudgera, Australie 
4 maart 
nationaal-c scheidsrechter 
judo 
Australian Capitol Territory Open 
Tuggeranong, Australie 
19 februari 
nationaal (examen) 
judo 
  
Tuggeranong, Australie 
18 februari 
nationaal (examen) 
judo 
Regional tournament 
Lawnton, Australie 
5 februari 
state-A scheidsrechter 
judo 
National finals 
Sydney, Australie 
10 december 2016 
core-valuesjury 
First Lego League 
Regional finals 
Caboolture, Australie 
26 november 2016 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
  
Brisbane, Australie 
19 november 2016 
robotjury 
First Lego League 
UQ senior grading points tournament 
St Lucia, Australie 
22 oktober 2016 
scheidrechter 
judo 
6e Van Buel Sports SIOSS toernooi 
Oss 
18 september 2016 
3A-scheidsrechter 
judo 
Asia Pacific Invitational 
Sydney, Australie 
5 juli 2016 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Sydney, Australie 
4 juli 2016 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Sydney, Australie 
3 juli 2016 
scheidsrechter 
First Lego League 
Youth Open Dudelange 
Dudelange, Luxemburg 
19 juni 2016 
scheidsrechter 
judo 
internationaal judotoernooi 
Venray 
5 juni 2016 
3A-scheidsrechter 
judo 
  
Venray 
4 juni 2016 
3A-scheidsrechter 
judo 
Kaizen toernooi 
Echt 
15 mei 2016 
3A-scheidsrechter 
judo 
Houvast toernooi 
Mierlo 
8 mei 2016 
3A-scheidsrechter 
judo 
Lentetoernooi Shizentai 
Wehl 
30 april 2016 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Open Flevose Kampioenschappen 
Lelystad 
23 april 2016 
3A-scheidsrechter 
judo 
Berlicum open judotoernooi 
Sint-Michielsgestel 
17 april 2016 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Drie Linden Toernooi 
Prinsenbeek 
10 april 2016 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Off-season 
Eindhoven 
3 april 2016 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
Bossche Paastoernooi 
Den Bosch 
28 maart 2016 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Central European Finals 
Debrecen, Hongarije 
20 maart 2016 
hoofd robotjury 
First Lego League 
  
Debrecen, Hongarije 
19 maart 2016 
hoofd robotjury 
First Lego League 
Bondskampioenschappen -15 
Apeldoorn 
12 maart 2016 
3A-scheidsrechter 
judo 
UK and Ireland finals 
Lougborough, Engeland 
21 februari 2016 
hoofd robotjury 
First Lego League 
Sprokkeltoernooi 
Rijen 
14 februari 2016 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Beneluxfinale 
Venlo 
30 januari 2016 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
32e open nationaal judotoernooi 
Gemert 
17 januari 2016 
3A-scheidsrechter 
judo 
Topjudotoernooi Haarlemmermeer 
Hoofddorp 
20 december 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Regiofinale 
Tilburg 
12 december 2015 
core-valuesjury 
First Lego League 
  
Rotterdam 
11 december 2015 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
  
Helmond 
28 november 2015 
hoofd robotjury 
First Lego League 
  
Hasselt, Belgie 
27 november 2015 
juryadviseur 
First Lego League 
  
Alkmaar 
25 november 2015 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
  
Kortrijk, Belgie 
22 november 2015 
hoofdscheids/juryhoofd 
First Lego League 
  
Eindhoven 
21 november 2015 
scheidsrechter 
First Lego League 
Toernooi Budoclub Oud Geleen 
Geleen 
15 november 2015 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Open Bredase Kampioenschappen 
Breda 
1 november 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Theo Meijer teamtoernooi 
Leusden 
31 oktober 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -12 
Gilze 
11 oktober 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Amerhaltoernooi 
Made 
27 september 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
First Lego League World Festival 
Saint Louis, Verenigde Staten 
24 april 2015 
GIA judge advisor 
First Lego League 
  
Saint Louis, Verenigde Staten 
23 april 2015 
GIA judge advisor 
First Lego League 
  
Saint Louis, Verenigde Staten 
22 april 2015 
GIA judge advisor 
First Lego League 
Bossche Paastoernooi 
Vught 
6 april 2015 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Judotoernooi 
Geldrop 
29 maart 2015 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Open Dutch 
Eindhoven 
28 maart 2015 
jury 
First Tech Challenge 
Voorjaarstoernooi 
Middelbeers 
15 maart 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -18 
Gilze 
14 maart 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Central European Finals 
München, Duitsland 
8 maart 2015 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
München, Duitsland 
7 maart 2015 
scheidsrechter 
First Lego League 
17e Open West-Brabantse kampioenschappen  
Wouw 
1 maart 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Sprokkeltoernooi 
Rijen 
8 februari 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Beneluxfinale 
Eindhoven 
7 februari 2015 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
31e open nationaal judotoernooi 
Gemert 
18 januari 2015 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Instaptoernooi 
Wijk bij Duurstede 
17 januari 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Matsuru Dutch Open Espoir 
Eindhoven 
11 januari 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
  
Eindhoven 
10 januari 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
10 26 toernooi 
Gilze 
4 januari 2015 
3A-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Vught 
14 december 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
FLL regiofinale 
Eindhoven 
13 december 2014 
scheidsrechter 
First Lego League 
Sinterklaastoernooi 
Gilze 
30 november 2014 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
FLL regiofinale 
Helmond 
29 november 2014 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
  
Hasselt, België 
28 november 2014 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
Nationaal toernooi 
Beek en Donk 
23 november 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -12 
Gilze 
16 november 2014 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
FLL regiofinale 
Leuven, België 
15 november 2014 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
  
Kortrijk, België 
8 november 2014 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
Open Bredase Kampioenschappen 
Breda 
2 november 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
35e Klompentoernooi 
Sint-Oedenrode 
26 oktober 2014 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
  
Sint-Oedenrode 
25 oktober 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Amerhaltoernooi 
Made 
5 oktober 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Nationaal Kwalificatietoernooi 
Eindhoven 
4 oktober 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
4e Van Buel Sports SIOSS toernooi 
Oss 
28 september 2014 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
internationaal Judotoernooi 
Venray 
15 juni 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
  
Venray 
14 juni 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Kaizen toernooi 
Echt 
8 juni 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
KMA vs KIM 
Breda 
23 mei 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen teams -12 en -15 
Gilze 
18 mei 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Houvast toernooi 
Mierlo 
11 mei 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
  
Mierlo 
10 mei 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
First Lego League World Festival 
Saint Louis, Verenigde Staten 
25 april 2014 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Saint Louis, Verenigde Staten 
24 april 2014 
scheidsrechter 
First Lego League 
Bossche Paastoernooi 
Vught 
21 april 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Berlicum open judotoernooi 
Sint-Michielsgestel 
13 april 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Judotoernooi 
Geldrop 
30 maart 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Dutch Open 
Eindhoven 
29 maart 2014 
scheidsrechter 
First Tech Challenge 
Drie-Lindentoernooi 
Prinsenbeek 
23 maart 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -18 
Gilze 
15 maart 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Nederlandse Kampioenschappen -15 
Eindhoven 
8 maart 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -15 
Gilze 
23 februari 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
  
Ede 
22 februari 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
16e Open West-Brabantse kampioenschappen 
Wouw 
16 februari 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -21 (examen) 
Gilze 
25 januari 2014 
3A-scheidsrechter 
judo 
30e open nationaal judotoernooi 
Gemert 
19 januari 2014 
B-scheidsrechter 
judo 
Matsuru Dutch Open Espoir 
Eindhoven 
12 januari 2014 
B-scheidsrechter 
judo 
10+25 toernooi 
Gilze 
5 januari 2014 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
's Hertogenbosch 
15 december 2013 
scheidsrechter 
judo 
Regiofinale 
Eindhoven 
14 december 2013 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Helmond 
30 november 2013 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Hasselt, België 
29 november 2013 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
Nationaal toernooi 
Beek en Donk 
24 november 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Regiofinale 
Tilburg 
23 november 2013 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
  
Kortrijk, België 
16 november 2013 
hoofdscheidsrechter 
First Lego League 
Districtskampioenschappen -12 
Gilze 
10 november 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Open Bredase Kampioenschappen 
Breda 
3 november 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
3e Van Buel Sports \"SIOSS\" toernooi 
Oss 
13 oktober 2013 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
27e Piet Brakentoernooi 
Reuver 
6 oktober 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Amerhaltoernooi 
Made 
29 september 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen senioren 
Gilze 
21 september 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Berlicum 
22 juni 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
20e Heide judo toernooi 
Ede 
15 juni 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
internationaal Judotoernooi 
Venray 
9 juni 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Venray 
8 juni 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Kaizen toernooi 
Echt 
19 mei 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Houvast toernooi 2013 
Mierlo 
12 mei 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Mierlo 
11 mei 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
First Lego League World Festival 
Saint Louis, Verenigde Staten 
26 april 2013 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Saint Louis, Verenigde Staten 
25 april 2013 
scheidsrechter 
First Lego League 
Berlicum open judo toernooi 
Sint-Michielsgestel 
14 april 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Bossche Paastoernooi 
Vught 
1 april 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
30e Sprokkeltoernooi 
Rijen 
10 maart 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Nederlandse kampioenschappen -15 
Eindhoven 
9 maart 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
15e Open West-Brabantse kampioenschappen 
Wouw 
3 maart 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -15 
Gilze 
24 februari 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Beneluxfinale 
Groningen 
3 februari 2013 
scheidsrechter 
First Lego League 
21e Langstraattoernooi 
Kaatsheuvel 
27 januari 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -21 
Gilze 
26 januari 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
29e open nationaal judotoernooi 
Gemert 
20 januari 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
10+24 toernooi 
Gilze 
6 januari 2013 
B-scheidsrechter 
judo 
Kerstballentoernooi 
Boxtel 
16 december 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Regiofinale 
Eindhoven 
15 december 2012 
scheidsrechter 
First Lego League 
Deventer Team Cup 
Deventer 
25 november 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Regiofinale 
Tilburg 
24 november 2012 
technische jury 
First Lego League 
Nationaal toernooi 
Beek en Donk 
18 november 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -12 
Gilze 
11 november 2012 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen Kuatsu 
Prinsenbeek 
4 november 2012 
hoofdscheidsrechter 
judo 
Open Bredase Kampioenschappen 
Breda 
4 november 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
33e Klompentoernooi 
Sint-Oedenrode 
28 oktober 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Opstaptoernooi 
Oss 
14 oktober 2012 
begeleider/scheidsrechter 
judo 
Amerhaltoernooi 
Made 
13 oktober 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Open Schijndelse kampioenschappen 
Schijndel 
7 oktober 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Nederlands kwalificatietoernooi 
Eindhoven 
6 oktober 2012 
tafeljury 
judo 
Districtskampioenschappen senioren 
Gilze 
22 september 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Sandokan toernooi 
Best 
9 juni 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Championnat Fribourgeois 
Kerzers, Zwitserland 
13 mei 2012 
scheidsrechter 
judo 
  
Kerzers, Zwitserland 
12 mei 2012 
scheidsrechter 
judo 
Swiss judo open 2012 
Genève, Zwitserland 
24 maart 2012 
tafeljury 
judo 
Championnat Vaudois 
Gland, Zwitserland 
11 maart 2012 
scheidsrechter 
judo 
  
Gland, Zwitserland 
10 maart 2012 
scheidsrechter 
judo 
Tournoi de Promotion 
Satigny, Zwitserland 
3 maart 2012 
scheidsrechter 
judo 
Championnat Suisse par Equipes 
Collombey, Zwitserland 
29 februari 2012 
scheidsrechter 
judo 
Championnat Genevois 
Genève, Zwitserland 
4 februari 2012 
scheidsrechter 
judo 
20e Langstraattoernooi 
Kaatsheuvel 
29 januari 2012 
B-scheidsrechter 
judo 
Beneluxfinale 
Eindhoven 
28 januari 2012 
scheidsrechter 
First Lego League 
Tournoi de Promotion 
Meyrin, Zwitserland 
5 november 2011 
scheidsrechter  
judo 
International judo toernament 
Venray 
19 juni 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
International Kaizen Tournament 
Echt 
12 juni 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Echt 
11 juni 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Open European Championships 
Delft 
4 juni 2011 
scheidsrechter 
First Lego League 
  
Delft 
3 juni 2011 
scheidsrechter 
First Lego League 
KAN-toernooi 
Arnhem 
29 mei 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Houvasttoernooi 
Mierlo 
14 mei 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen teams -12 en -15 
Gilze 
8 mei 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Bossche Paastoernooi 
Vught 
25 april 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Uitwisselingstoernooi Haju Haps 
Haps 
17 april 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Voorronde Nationale Judo League 
Eindhoven 
16 april 2011 
weegploeg 
judo 
onderling toernooi 
Sint-Oedenrode 
10 april 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Judo Berlicum Open 2011 
Sint-Michielsgestel 
3 april 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
D-sign judotoernooi 
Geldrop 
27 maart 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -17 
Gilze 
26 maart 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Drie Lindentoernooi 
Prinsenbeek 
20 maart 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
13e Open West-Brabantse kampioenschappen 
Wouw 
13 maart 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -15 
Gilze 
27 februari 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Boxtel 
25 februari 2011 
scheidsrechter 
judo 
Voorjaarstoernooi 
Middelbeers 
20 februari 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Beneluxfinale 
Kerkrade 
19 februari 2011 
scheidsrechter 
First Lego League 
28e sprokkeltoernooi 
Rijen 
6 februari 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
19e Langstraattoernooi 
Kaatsheuvel 
30 januari 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -20 
Gilze 
29 januari 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
27e open nationaal judotoernooi 
Gemert 
23 januari 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Matsuru Dutch open Espoir 
Eindhoven 
15 januari 2011 
tafeljury 
judo 
10+22 toernooi 
Gilze 
9 januari 2011 
B-scheidsrechter 
judo 
Kerstballentoernooi 
Boxtel 
19 december 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
10e Team Cup Deventer 
Deventer 
5 december 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
JBN toernooi 
Beek en Donk 
21 november 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen junioren 
Gilze 
14 november 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
JHBB-toernooi 
Breda 
7 november 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
31e Klompentoernooi 
Sint-Oedenrode 
31 oktober 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Sint-Oedenrode 
30 oktober 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Amerhaltoernooi 
Made 
24 oktober 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Rotterdam grand prix 
Rotterdam 
17 oktober 2010 
filmer 
judo 
  
Rotterdam 
16 oktober 2010 
filmer 
judo 
Nationaal kwalificatietoernooi 
Eindhoven 
9 oktober 2010 
tafeljury 
judo 
JBN toernooi 
Schijndel 
3 oktober 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen senioren 
Gilze 
18 september 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Berlicum 
17 juli 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen Van Horssen 
Geldrop 
27 juni 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Sandokan toernooi 
Best 
12 juni 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Internationaal Judo Toernooi 
Venray 
30 mei 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Venray 
29 mei 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Houvasttoernooi 
Mierlo 
16 mei 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Mierlo 
15 mei 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Nintai Lentetoernooi 
Geertruidenberg 
25 april 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen teams -12 en -15 
Ede 
24 april 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Uitwisselingstoernooi Haju Haps 
Haps 
18 april 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Judo Berlicum Open 
Sint-Michielsgestel 
11 april 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Nederlandse kampioenschappen -15 
Eindhoven 
10 april 2010 
tafeljury 
judo 
Eerste Bossche paastoernooi 
's Hertogenbosch 
5 april 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Nationale judo league 
Eindhoven 
3 april 2010 
tafeljury 
judo 
Zuid-Nederlandse kampioenschappen -15 
Gilze 
28 maart 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Drie Lindentoernooi 
Prinsenbeek 
21 maart 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen teams -12 en -15 
Gilze 
14 maart 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Boxtel 
7 maart 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
27e Sprokkeltoernooi 
Rijen 
7 februari 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Langstraattoernooi 
Kaatsheuvel 
31 januari 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
26e open nationaal judotoernooi 
Gemert 
24 januari 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Matsuru Dutch Open Espoir 
Eindhoven 
17 januari 2010 
tafeljury 
judo 
  
Eindhoven 
16 januari 2010 
tafeljury 
judo 
10+21 toernooi 
Gilze 
10 januari 2010 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen Asahi 
Waalwijk 
29 november 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Zuid Nederlandse kampioenschappen -10 en -12 
Gilze 
15 november 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
JBN toernooi 
Beek en Donk 
8 november 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
JHBB-toernooi 
Breda 
1 november 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Wintertijdtoernooi 
Nieuw-Bergen 
25 oktober 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
30e Klompentoernooi 
Sint-Oedenrode 
18 oktober 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Sint-Oedenrode 
17 oktober 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Nederlands kwalificatietoernooi 
Eindhoven 
10 oktober 2009 
tafeljury 
judo 
JBN toernooi 
Schijndel 
4 oktober 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -15 
Gilze 
19 september 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Schijndel 
5 juli 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Sint-Oedenrode 
4 juli 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Midzomertoernooi 
Best 
13 juni 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Rijen 
7 juni 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Boekel 
24 mei 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Houvasttoernooi 
Mierlo 
17 mei 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Mierlo 
16 mei 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Nintai Lentetoernooi 
Geertruidenberg 
26 april 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Nationale Judo League 
Leusden 
5 april 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Nederlandse kampioenschappen -15 
Eindhoven 
4 april 2009 
tafeljury 
judo 
Judo Berlicum Open 
Sint-Michielsgestel 
29 maart 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Zuid Nederlandse kampioenschappen -10, -12 en -15 
Gilze 
22 maart 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Boxtel 
8 maart 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
11e Open West-Brabantse kampioenschappen 
Wouw 
1 maart 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Onderling toernooi 
Sint-Oedenrode 
8 februari 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
26e Sprokkeltoernooi 
Rijen 
1 februari 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Langstraattoernooi 
Kaatsheuvel 
25 januari 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Zuid-Nederlandse Kampioenschappen -20 
Gilze 
24 januari 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
25e open nationaal judotoernooi 
Gemert 
18 januari 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Matsuru Dutch Open Espoir 
Eindhoven 
11 januari 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Eindhoven 
10 januari 2009 
tafeljury 
judo 
10+20 toernooi 
Gilze 
4 januari 2009 
B-scheidsrechter 
judo 
Kerstballentoernooi 
Boxtel 
14 december 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Sinterklaastoernooi 
Gilze 
30 november 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen teams -12 jaar 
Gilze 
16 november 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
JHBB-toernooi 
Breda 
2 november 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Wintertijdtoernooi 
Nieuw-Bergen 
26 oktober 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
29e Klompentoernooi 
Sint-Oedenrode 
19 oktober 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Sint-Oedenrode 
18 oktober 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
JBN Toernooi 
Schijndel 
5 oktober 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen Judoclub Berlicum 
Berlicum 
14 juni 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Verbeterjezelftoernooi 
Boxtel 
8 juni 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Houvasttoernooi 
Mierlo 
18 mei 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
  
Mierlo 
17 mei 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Nintai Lentetoernooi 
Geertruidenberg 
27 april 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen Asahi 
Waalwijk 
13 april 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Districtskampioenschappen -15 (examen) 
Gilze 
6 april 2008 
B-scheidsrechter 
judo 
Jubileumtoernooi Judoclub Berlicum 
Berlicum 
30 maart 2008 
C-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Boxtel 
16 maart 2008 
C-scheidsrechter 
judo 
Zuid-Nederlandse kampioenschappen -12 
Gilze 
9 maart 2008 
C-scheidsrechter 
judo 
10e Open West-Brabantse kampioenschappen 
Wouw 
2 maart 2008 
C-scheidsrechter 
judo 
JBN toernooi 
Wijk bij Duurstede 
10 februari 2008 
C-scheidsrechter 
judo 
Langstraattoernooi 
Kaatsheuvel 
27 januari 2008 
C-scheidsrechter 
judo 
JBN toernooi 
Gemert 
20 januari 2008 
C-scheidsrechter 
judo 
Espoir Dutch Open 
Eindhoven 
13 januari 2008 
tafeljury 
judo 
Sinterklaastoernooi 
Gilze 
2 december 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Zuid-Nederlandse teamkampioenschappen 
Gilze 
18 november 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen Asahi 
Waalwijk 
11 november 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Wintertijdtoernooi 
Nieuw-Bergen 
28 oktober 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
28e Klompentoernooi 
Sint-Oedenrode 
21 oktober 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
  
Sint-Oedenrode 
20 oktober 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
JBN toernooi 
Schijndel 
7 oktober 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Midzomertoernooi 
Best 
17 juni 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
  
Best 
16 juni 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Houvasttoernooi 
Mierlo 
20 mei 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
  
Mierlo 
19 mei 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Regiotoernooi 
Rosmalen 
15 april 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Kaatsheuvel 
1 april 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Zuid-Nederlandse kampioenschappen 
Gilze 
11 maart 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
9e Open West-Brabantse kampioenschappen 
Wouw 
4 maart 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Clubkampioenschappen 
Boxtel 
11 februari 2007 
C-scheidsrechter 
judo 
Espoir Dutch Open 
Eindhoven 
14 januari 2007 
tafeljury 
judo 
JBN toernooi (examen) 
Dedemsvaart 
13 januari 2007 
C-scheidsrechter 
judo